Automobilių Elastingas Nailonas Automobilio Galinio Krovinių Perkrovimo Akių Saugojimo Ju Automobilių Optikos už "Porsche cayenne" macan 911 panamera 996 997 918 955

Nauja Išpardavimas
€10.50 €9.98
  • IDk1153
  • PrieinamumasYra sandėlyje
  • Žymosautomobilio galinio krovinių, krovinių kamieno, bagažo skyriaus akių, Pigus automobilio galinio krovinių, Aukštos Kokybės krovinių perkrovimo, Kinija kamieno tinklinio Tiekėjų

1 )Mūsų kainos nėra jokių muitų ar Mokesčių.papildomas pareigas arba muitinės mokestis yra pirkėjų atsakomybę. Pirkimo kaina yra mažesnė nei $ 7 produktai, Mes imtis (Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius) ir (Posti Suomijos Ekonomika) ekonomikos, logistikos, nr. paskirties stebėjimo informaciją, bet taip pat užtikrinti produkto atvyksta. Jūs taip pat turite pasirinkti standartinį logistika, logistikos standartas, pagal jūsų pasirinkimą, kad padėtų jums pasirinkti logistikos. Mokėti daugiau nei $ 7 produktai, Mes imtis (Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu) ir (Posti Suomija) ir (Kretingalesdarzelis.lt Standartinis Pristatymas) standarto logistika. Logistikos greičiau nei ekonomika. 1. Tikimasi, senėjimo 1) normalus: 16-35 dienų pasiekti į paskirties vietą, 2) Ypatingas atvejis: 35-60 dienų atvykti paskirties, specialios aplinkybės yra: švenčių, politikos pakeitimus, ir kitose atokiose vietovėse. Logistikos užklausą site: http: //www.17track.net/zh-cn ir //global.cainiao.com/ --.Dėmesio: 1). Jei turite kokių nors klausimų arba klausimų,prašome nedvejodami susisiekite su mumis,Mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau. 2). Klaidos gali egzistuoti rankinis matavimas. 3).Visos mūsų prekės yra paprasta pakuotė, be mažmeninės prekybos dėžės. 4).Nuotrauka rodo mūsų parduotuvėje yra pagrįsti tiesa produktas,dėl skirtingų monitorių ir ryškumą,gali būti keletas mažų spalvų skirtumas. 5).Rusijos pirkėjas Dėmesio:Prašome pasiūlyti tikslus gavėjo pavadinimas, užsakymo. Priešingu atveju, mes neatsakome už nondelivery sukelia informacijos trūksta. 6)jei turite bet kokių klausimų apie tai,prašome susisiekti su mumis prieš įvesdami visus atsiliepimus apie mūsų svetainę. 7) Jei esate iš Saudo Arabijos, prašome leiskite mums žinoti, jūsų PAŠTO dėžutės numeris ir prašome siųsti kopiją savo ID kortelę. Pagal taisyklę, Saudo Arabija, asmens TAPATYBĖS kortelė, tai turi atlikti muitinės formalumus. - --Atsiliepimai: Jūsų pasitenkinimą ir teigiamų atsiliepimų yra labai yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Ir jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas, su geriausias paslaugas klientams. 1.Mes tikimės, kad kiekvienas žmogus turės nuostabų apsipirkti į mano parduotuvę!Mes esame priklausomi nuo mūsų klientų pasitenkinimo, kad pavyks.Todėl Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, Prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktą ar paslaugą, labai jums ačiū ! 2. Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū! Mes garantuojame jūsų nulinės rizikos pirkimo patirtį čia. Mes siūlome visa grąžinamoji išmoka jums,jei produktas turi kokybės problemų Priežastis, galite ne naudoti jį. Kreipkitės į mus : Jei turite kokių nors klausimų ar reikia padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Ačiū !

• Medžiagos Tipas: Nailonas
  • Tipas: Bagažo Skyriaus Box / Maišelis
  • Prekės Pavadinimas: Arsmundi
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)

Panašūs produktai

2x Automobilio Priekinės Sėdynės, Durų Porankiai Padengti Telefono Laikiklis Laikymo Dėžutė Atveju Konteineris Tinka KIA SORENTO UM 2016 Automobilių Optikos Reikmenys

€10.50

Dėmesio: Kadangi tą patį automobilio modelį, gali būti skirtingai pagamintos kitoje šalyje. Prašome užtikrinti, kad jūsų automobilio, pavyzdžiui, mūsų nuotraukoje matyti, ar jis netiks, jei jokių skirtumų, prašome susisiekti su mumis prieš perkant, ačiū! Būklė:100% visiškai Naujas ir Geros Kokybės Spalva: Juoda Medžiaga: ABS