YJ320A -70~+6dBm Mini Optinės Galios Matuoklis su YJ200P Mini Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelių Testeris 10 mw

Nauja Išpardavimas
€28.03
  • IDk18146
  • PrieinamumasYra sandėlyje
  • Žymosmini nešiojamas kompiuteris su gps, mini co2, mini treneris, Pigūs mini nešiojamas kompiuteris su gps, Aukštos Kokybės mini co2, Kinija mini treneris Tiekėjų

YJ320A -70~+6dBm Mini Optinės Galios Matuoklis su YJ200P Mini Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelių Testeris 10 mw

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

W armly sveiki atvykę į tai Lašas Laivybos ir Didmeninės

Optinės Galios Matuoklis Specifikaciją

Aprašymas:

YJ-320 nešiojamą optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų. Jis yra sumanus, išvaizda, įvairių elektros matavimo, didelio tikslumo .

Applicapions: techninės Priežiūros Telekomunikacijų Priežiūros kabelinę televiziją Bandymų Laboratorija optinių skaidulų Kitų Pluošto Optiniai Matavimai

Techniniai duomenys:

Modelis

YJ-320A

YJ-320C

Matavimo Diapazonas dBm)

Nuo -70 iki +6

Nuo -50 iki +26

Bangos Ilgis Rangenm

Nuo 800 iki 1700

Detektoriaus Tipas

InGaAs

Neapibrėžtumas

±5%

Kalibruotas Bangos Ilgis

850 1300 1310 1490 1550 1625 nm

Tikslumas

0.05 dB

Darbinė Temperatūra

Nuo -10 iki +50

Auto-išjungimo Laikas

10 min

Veikimo Laikas

100 h

Vaizdo Gedimų Lokatorius Specifikaciją

Apžvalga:

Į YJ-200(P) yra specialiai sukurta lauko darbuotojų, kuriems reikia efektyvus ir ekonomiškas įrankis pluošto paieškos, pluošto kanalų ir tęstinumo tikrinimas optinis tinklo per ir po įdiegimo. Ji apima:Surasti atskaitos tašką, prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius.

Pagrindinis Bruožas: 2.5 mm universali jungtis Veikia arba nuolatinė (CW arba Impulsiniai 2Hz Pastovi išėjimo galia Avarijos atsparus ir atsparus dulkėms dizainas lazerio galvutė Lazerio atveju žemės dizainas apsaugo nuo ESD žalą

Techniniai duomenys :

Modelis

YJ-200-1

YJ-200P-10

YJ-200P-20

YJ-200P-50

Išėjimo Galia

1mW

10 mw

20mW

50mW

Measureing atstumas

5km

12km

15 km

25 km

Veikimo Laikas

20H

10H

6H

3H

Wavelenths

650nm

Spinduolis Tipas

LD

Moduliacijos Dažnis (Hz)

CW/2Hz

Darbinė Temperatūra

Nuo -20 iki +60

Matmenys

110×32×17 mm

Baterija

Li Baterija 3,7 V 600mAh

Svoris

45g

Paketas Apima

1 x Optinė Galios Matuoklis

1 x 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius

1 x Nešiojimo Krepšys

2 x Vartotojo Instrukcija (anglų Lanuage komplekte)

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

  • Detektoriaus Tipas: InGaAs
  • Modelio Numeris: YJ320 ir YJ200
  • Galios Matuoklis Bangų Diapazoną(nm): 800~1700nm
  • optinė jungtis: FC " (keičiamos SC,ST) / taip 2.5 mm universalios
  • Kalibruotas Bangos Ilgis: 850 1300 1310 1490 1550 1625
  • VFLCentral Bangos Ilgis: 650nm
  • Matavimo Diapazonas dBm): -70~+6
  • Modelis: YJ320A Optinės Galios Matuoklis ir YJ200 Vaizdo Gedimų Lokatorius
  • VFL išėjimo galia: 10 mw
  • Prekės Pavadinimas: Y
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 6cm (7.87in x 5.91in x 2.36in)
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)

Panašūs produktai

Pluoštas Grupių/Loose Tube/Kabelinė Striukė Slitter

Pluoštas Grupių/Loose Tube/Kabelinė Striukė Slitter

€10.77

Pluoštas Grupių/Loose Tube/Kabelinė Striukė Slitter Naujas Pluoštas Grupių/Loose Tube/Kabelinė Striukė Slitter yra efektyvus ir būtinas įrankis optinio pluošto kabelio nutraukimo. Jis lengvai pjausto PVC kabelis striukę į dvi puses, prieš užspaudimo. Tiek lauko ir augalų programos, laiko išsaugotas ir nuoseklumas yra rezultatas buvo tai tiksliai

Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI

Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI

€9.52

Nemokamas Pristatymas LC/UPC 1x2 PLC Singlemode Splitter Optinio Pluošto SC Sąsaja Pluošto Šakojasi Prietaiso KELUSHI Techninis Parametras 1x2 Veiklos Bangos ilgis (nm) 1310/1550 Veiklos juostos plotis (nm) ±40 Klasės P A įrašykite Nuostolis (dB) Kablys santykis: 1/99 ≤22.5/0.25 ≤23.5/0.35 2/98 ≤18.8/0.3 ≤19.5/0.4 3/97 ≤17.0/0.35 ≤17.8/0.45 5/95 ≤14.6/0.4

POE reverso Jungiklis valdyba, 8 port Visą Gigabit WEB Valdomas Ethernet atvirkštinio poe switch su 2 SFP prievadą

POE reverso Jungiklis valdyba, 8 port Visą Gigabit WEB Valdomas Ethernet atvirkštinio poe switch su 2 SFP prievadą

€53.83

POE reverso Jungiklis valdyba, 8 port Visą Gigabit WEB Valdomas Ethernet atvirkštinio poe switch su 2 SFP prievadus PS: Ši kaina neįeina į SFP kaina. Jei jums reikia SFP, prašome susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymą. Įvadas: Šia Atvirkštinio Power over Ethernet (Reverse PoE trumpam) valdoma gigabit switch, kuris palengvina energijos

KELUSHI šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 mw Wire stripper

KELUSHI šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 mw Wire stripper

€36.78

Produkto Aprašymas Nešiojamų optinės galios matuoklis yra tikslus ir patvarus delninis skaitiklis skirtas įrengimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros optinio pluošto tinklas. Jis yra kompaktiškas prietaiso jungiklis su apšvietimu ir automatinio maitinimo įjungimo-išjungimo galimybė. Be to, ji suteikia itin platus matavimo diapazonas, didelio tikslumo,

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM

€26.03 €24.21

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Savybės: Pateikti vieną SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis Visiškai Atitinka IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarto. Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas Auto-derybos

5 Poros HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM įmontuotas maitinimo šaltinis

5 Poros HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto 20KM įmontuotas maitinimo šaltinis

€114.28 €108.56

Savybės: Pateikti vieną pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis Visiškai Atitinka IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3ab 100Base-TX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarto. Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas Auto-derybos dėl 10/100/1000Mbps norma ir Auto-MDI/MDIX už Tx prievadas Pateikti

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper

€34.87

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper Paketą įeina: 1 x Black Atlikti Maišelis(Didesnis Dydis) 1 x 5KM Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 x Fiksuoto ilgio geležinkelių 1 x Pluoštas Cleaver FC-6S 1 x Optinio Pluošto Nuėmimo Įrankis, 1 x Optinis Galios Matuoklis

DN OMXD30002 10G-1550NM-40KM-SM-SFP+

DN OMXD30002 10G-1550NM-40KM-SM-SFP+

€76.19

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

KELUSHI 10 mw 10km Plastikų Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonojo Lazerio Kabelių Testeris Pen Testavimo Įrankis kabelinę televiziją /FTTH

KELUSHI 10 mw 10km Plastikų Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonojo Lazerio Kabelių Testeris Pen Testavimo Įrankis kabelinę televiziją /FTTH

€8.61

10 mw 10km Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonojo Lazerio Plastikas Kabelio Testeris Parkeris Už kabelinę televiziją /FTTH +2vnt Rankovės Šerdys, Nemokamas Pristatymas Programos: Telekomunikacijų Inžinerijos ir Priežiūra Kabelinės televizijos projektavimas ir priežiūra Kabelių Sistema Kiti šviesolaidinio

EPON GPON xPON PON Optinės Galios Matuoklis OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490/1550nm

EPON GPON xPON PON Optinės Galios Matuoklis OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490/1550nm

€194.60

EPON GPON xPON PON Optinės Galios Matuoklis OPM FTTx OLT-ONU 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis Gigabit HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Išorinis Maitinimo šaltinis

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis Gigabit HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Išorinis Maitinimo šaltinis

€10.51

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis Gigabit HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Išorinis Maitinimo šaltinis Savybės: · Teikti dual SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis · Visiškai Atitinka su IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX. · Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas ·

10/100/1000M Dual Pluošto 1x9 Optinių signalų siuntimo ir priėmimo Modulis 20KM 1310nm SC 3.3/5 V

10/100/1000M Dual Pluošto 1x9 Optinių signalų siuntimo ir priėmimo Modulis 20KM 1310nm SC 3.3/5 V

€24.01

Aprašymas 1 x 9 siųstuvas-imtuvas palaiko 1250Mbps ir 20km perdavimo atstumas su SMF. Ši radijo stotelė susideda iš dviejų dalių: siųstuvo skirsnis apima FP lazeriu. imtuvo skyrius yra sudarytas iš PIN fotodiodo integruota su trans-varža preamplifier (TIA). 1.Funkcija l 1×9 paketą su FC jungtis l 1310nm FP Tx/1550nm

Nemokamas Pristatymas Dual Langą 1310/1550nm Santykis 20/80 ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

Nemokamas Pristatymas Dual Langą 1310/1550nm Santykis 20/80 ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

€8.92

Nemokamas Pristatymas Dual Langą 1310/1550nm Santykis 20/80 ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo Aprašymas Singlemode Sankaba yra pagaminti iš rūšiuojami indeksas pluoštų su šerdies skersmuo 9um. Standartinis singlemode sujungimo elementai dažniausiai naudojami tolimojo ryšio su LED šaltinius, veikiančioms 1310nm ar

Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti

Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti

€78.67

Originalus Jilong KL-280G Sintezės Splicer Stebėti MOKĖJIMO 1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, Western Union ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti. 2. Visą mokėjimo

Nemokamas Pristatymas JW3105N 650nm Regos Testeris 10 mw 10km Mini Optinio Pluošto Lazeris Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius VFL

Nemokamas Pristatymas JW3105N 650nm Regos Testeris 10 mw 10km Mini Optinio Pluošto Lazeris Šaltinio Vaizdo Gedimų Lokatorius VFL

€21.07 €19.59

JoinWit JW3105N Optinio Pluošto Kabelio Testeris VFL10mw JW3105N Ekonomiškas VFL yra efektyvus ir pigių pagrindinio pluošto bandymo priemonė, ji suteikia regimai rasti pluošto gedimus ir nustatyti skaidulų optinis tinklo per ir po įdiegimo. Ji apima: Rasti atskaitos tašką, prasto ryšio, lenkimo ar krekingo optinio pluošto kabelius. * Rasti

KELUSHI FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Fibra Optica Galios Matuoklis 1 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelis Cutter lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio

KELUSHI FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys MK-6S Pluošto Cleaver Fibra Optica Galios Matuoklis 1 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelis Cutter lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio

€82.40

Tai universalių priemonių rinkinys,jis gali numato priemones, būtinas surinkimas mechaninė kilpos ir ji atneš jums didesnį darbo efektyvumą. 1 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris, Matuoklis už kabelinę televiziją FC-6S optinio pluošto cleaver naudojamas vieno pluošto skėlimas. Šis FC-6S optinio pluošto cleaver yra vieno pluošto

Skaidulų Optinio Kabelio Slitter Cutter kabelio apvalkalą Striptizo PG-5 Išilginės Kabelis Atidarymo Įrankis

Skaidulų Optinio Kabelio Slitter Cutter kabelio apvalkalą Striptizo PG-5 Išilginės Kabelis Atidarymo Įrankis

€15.17

Skaidulų Optinio Kabelio Slitter Cutter kabelio apvalkalą Striptizo PG-5 Išilginės Kabelis Atidarymo Įrankis • Pašalinti visus sluoksnių izoliacija kabeliai, kurių skersmuo ne didesnis nei 25mm , taikomas ryšio kabelis, V. kabeliams(PVC, pastatyti), LV kabelis(PVC izoliacija), V. laidas(PVC izoliacija). • Tinka išilginės ir diskinės pjovimo,

Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis SC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis SC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo

€9.56

Nemokamas Pristatymas 1310/1550nm Dual Langą 50/50 Santykis SC/APC ABS Įveskite 1x2 FBT Jungtis 1*2 FBT Optinio tinklo Skirstytuvo Aprašymas Singlemode Sankaba yra pagaminti iš rūšiuojami indeksas pluoštų su šerdies skersmuo 9um. Standartinis singlemode sujungimo elementai dažniausiai naudojami tolimojo ryšio su LED šaltinius, veikiančioms 1310nm